KONST / Litografier / Färglitografi 11482519
nr 1148 2519
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 139/170, motivet: 61x61
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:14:43